Jesteś tu: » Strona główna » WIELKOPOLSKI KURATOR OŚWIATY zaprasza na VI Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan

Dyrektorzy, Nauczycieli

szkół i placówek

województwa wielkopolskiego

Wielkopolski Kurator Oświaty, wzorem lat ubiegłych, przystępuje do organizacji VI Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan.

Uczestnicy Gali, poprzez śpiew, taniec, występy instrumentalne zaprezentują swoje umiejętności i talenty artystyczne. To szczególne spotkanie młodych Wielkopolan będzie okazją do podzielenia się z rówieśnikami swoją pasją i radością twórczą.

Zapraszam dzieci i młodzież szkół oraz placówek wraz z opiekunami lub animatorami kultury do wystąpienia  na scenie i pokazania szerszej publiczności swoich artystycznych osiągnięć.

Osoby chcące zaprezentować swoje talenty proszę o zgłaszanie się do udziału w Gali  do 12 maja 2017 roku poprzez formularz zgłoszeniowy.

Jednocześnie informuję, że wypełnienie formularza, nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem ucznia/grupy do udziału w Gali. Wytypowani uczniowie zostaną poinformowani mailowo o uczestnictwie.

Planowany termin Gali to 1 czerwca 2017 r. godz. 16.00 w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza w Poznaniu.

Wielkopolski Kurator Oświaty

Elżbieta Leszczyńska